Jdi na obsah Jdi na menu

Spolupráce

Nedílnou součástí výtvarek a kurzů je také kolážová dílna Koláže a retrotáže.. proces kolážení, kolážová tvorba a samotné výrobky nabízíme všem, kdo mají o tuto techniku zájem - formou tématicky zaměřených workshopů. S dílnou navštěvujeme nejrůznější místa (školy, školky, rodinná centra, galerie, oslavy..), kolážové výrobky jsou nabízeny do nejrůznějších kreativních obchodů po celé ČR a navštěvujeme s nimi akce, trhy a jarmarky. Napište nám Vaši představu spolupráce s kolážovou dílnou a jistě se domluvíme!

Kabinet výtvarky organizuje kromě pravidelných dětských dílen během týdne také víkendové kurzy a workshopy. Aby byla nabídka co nejrozmanitější, spolupracuje s řemeslníky, výtvarníky a umělci..

Ovládáte dobře nějaké řemeslo, osvojili jste si zajímavou výtvarnou techniku či postup a rádi byste něco ze svých zkušeností předali malým či větším nadšencům? Ozvěte se mi na vdilna@seznam.cz a nabídněte své lektorské služby! :)

Co mě zajímá? Náplň kurzu, krátké resumé toho, na co je kurz zacílen, co si účastník osvojí, naučí, odnese.. doporučený věk, zda je kurz vhodný také pro děti ap.. za jak dlouho, co k tomu potřebuje, co mu bude poskytnuto ze strany lektora/ dílny.. fotka z tvoření či výsledného dílka.. představa o finanční odměně. Kabinet výtvarky vytvoří leták k akci, postará se o zviditelnění kurzu a nabídne jej v e-shopu na webu dílny www.kabinet-vytvarky.cz k objednání. Dílna poskytne své zázemí ke konání akce a zajistí vše potřebné, na čem se dohodne s lektorem kurzu, v dílně též obstará občerstvovací stanici.

Těším se na Vás! :)

Markéta König Cvachoučková - koláže, dekupáže, floristika, dětské tvořivé dílny, plenérové aktivity, ruční práce, arteterapie

Kabinet výtvarky spolupracuje:

Magdalena Kracík Štorkánová - mozaika

Jitka Kušková - keramika

Jana Neumannová - malba na hedvábí, pletení z pedigu

Tereza Lišková - plenérová malba

Erika Šafránková - automatická kresba

Aktuálně se poptává: akvarelová malba, malba pastelem, grafické techniky, šití na stroji, knihvazačství, rámování a paspartování, smalt

 

Náhledy fotografií ze složky •AKCE• VÝSTAVY JARMARKY

 

Portrét

Mail list


Kontakt

Kabinet výtvarky, videa a grafiky

Mezouň 54
267 16 Mezouň
IČ: 87184656

Kabinet videa a grafiky:
Tomáš König, DiS.
604 748 568
tom_konig@centrum.cz

Kabinet výtvarky:
Mgr.Markéta König Cvachoučková

731 160 838

vdilna@seznam.cz