Jdi na obsah Jdi na menu
 


Dětské dílny & tvořivé kurzy

Kabinet výtvarky

dětské dílny & tvořivé kurzy

Kabinet výtvarky je místem, které je určeno především dětem a jejich tvořivosti! Naše výtvarné lekce a kurzy však navštěvují také starší děti i dospělí, kteří buď tvoří společně se svými dětmi nebo samostatně..

Jste vítáni i Vy! :)

 

Tvořivé kurzy.. aktuální nabídka v e-shopu!

 

Dětské dílny.. docházku pro svého malého výtvarníka můžete zvolit pravidelnou i nepravidelnou, vždy je však potřeba se předem domluvit!

Výtvarné skupinky pro školní rok 2019/2020!!!

1.pololetí začne 3.10. v Nučicích a 10.10. v Domažlicích!!!

DOTAZNÍK - můžete si jej doma vytisknout, vyplnit a zaslat na vdilna@seznam.cz, jinak budou k dispozici v dílně!!

Během prvního setkání již budeme tvořit a rodiče či výtvarníci obdrží dotazník k vyplnění a harmonogram dílen s vypsanými tématy jednotlivých lekcí pro celý školní rok! Zájemci o nepravidelnou docházku tak mají možnost rezervovat si místo na vybraných lekcích. Pravidelná docházka v Domažlicích 1x14 dní vždy v lichém týdnu! U pravidelné docházky je s účastí dítěte na lekcích předem počítáno, proto je potřeba ho omlouvat předem! V případě onemocnění volejte či pište sms klidně i v den výtvarné lekce, čím dříve, tím lépe! Pokud dopředu víte, že bude dítě nepřítomno, sdělte nám to co nejdříve! Každá výtvarná lekce se platí zvlášť a v den jejího uskutečnění, započítané tedy jsou jen odchozené lekce!

V případě nejasností se na mě neváhejte obrátit!

Harmonogram dílen:

Domažlice (Žižkova 8)- lichý týden

čt.. 16.00-17.30 ..

.. 16.00-17.30 ..

so.. 10.00-11.30 ..

Nučice (Kubrova 136)

čt.. 13.00-14.30 ..

Kabinet výtvarky pořádá výtvarné lekce z těchto oblastí: kresba, malba, grafika, prostorová tvorba, modelování a keramika, koláž a její variace, přístupy arteterapie, recyklace, papírové hrátky, základy floristiky. Je naší snahou proniknout do jednotlivých oblastí během jednoho bloku (pololetí), činnosti se v něm střídají nebo prolínají. Děti mají možnost seznámit se s nejrůznějšími výtvarnými postupy, naučí se mnoho technik a pracují s nejrozmanitějším výtvarným materiálem a pomůckami. 

Témata výtvarných lekcí:

 září:

říjen:

listopad:

prosinec:

leden:

únor:

březen:

duben:

květen:

červen:

Do dílny jsou přijímány děti již od 3 let, do čtyř let se lekcí účastní v doprovodu rodičů. Z přihlášených dětí se snažím sestavovat skupiny podle věku, při malém počtu dětí (max 6 ve skupince) je však i opak toho přínosem! :)

Kabinet výtvarky pracuje metodou individuálního přístupu, na konci každého tvoření vznikne výrobek či dílko, které si dítko odnese domů, vždy je tedy za svoji píli a snažení odměněno!

Témata lekcí jsou šitá na míru a věk každému dítěti. Mojí snahou je soustavně vést děti ku tvoření. Proces tvorby si patřičně vychutnáváme, malí výtvarníci hojně experimentují a přístup k nim je maximálně citlivý a vstřícný.

Záleží na Vás, jakou docházku zvolíte, zda hledáte pro své dítě kroužek, který ho bude rozvíjet v pravidelných lekcích nebo využijete možnost docházet do výtvarky nepravidelně.

Jedna výtvarná lekce trvá 90min/150,-.. Veškeré pomůcky i materiál ku tvoření zajišťuje lektor a jsou zahrnuty v ceně! V domažlické dílně je vždy připraveno také malé občerstvení!

Provoz výtvarné dílny byl zahájen v roce 2009 v Rudné u Prahy. Postupem doby se podařilo dílničky zařídit také v Berouně, v Těšovicích a Domažlicích..

Na Vás i malé výtvarníky se těší

Mgr.Markéta König Cvachoučková

 

Informace, rezervace, přihlašování:

mob.: 731 160 838, e-mail: vdilna@seznam.cz

Aktuality, tvoření, nápady a realizace na facebooku! Buďte s námi! ☺

Facebook výtvarné dílny:  Kabinet výtvarky