Jdi na obsah Jdi na menu
 


20.3.

2.úkol: KNOFLÍK (20.3.)
Knoflík je symbolem štěstí, však si vzpomeň na to kominické! :) My si budeme s knoflíkem nebo knoflíky hrát tak, abychom si to jejich štěstí tentokrát uchovaly.. budeme lepit i šít! Zamysli se nad tím, čím vším by mohl kruhový tvar knoflíku být ve tvém obrázku, použij ho v nových souvislostech. Tvůj obrázek může být papírový i textilní. Na jeho dotvoření klidně použij i jiné předměty nebo zvol dokreslení nebo domalování. Fantazie vpřed! :)

Úkol je určen pro všechny děti, které si s námi chtějí tvořit a hrát!! Pokud se chceš soutěže zúčastnit, fotku své práce pošli našemu Kabinetu společně s názvem svého dílka, svým jménem a věkem.

Dnes a zítra můžeš nad úkolem přemýšlet, shromažďovat materiál, tvořit a zasílat.

V neděli 22.3.naplníme albíčko fotkami, budeš mít zpětnou vazbu v odezvě na fcb, komentář ke každému příspěvku připíše i lektorka Markéta.

P.S.: Zkus zjistit přesný význam slova symbol, třeba ti jeho odtajnění pomůže si s úkolem zajímavěji pohrát.

Tvoření si hlavně užij, my už se těšíme na příspěvky!!! ♥

Markéta a spol.

knofliky.jpg

Tak už je máme všechny pěkně pohromadě! Knoflíkové radovánky malých tvořivých nadšenců!
Do kabinetní pošty přiletělo devět fotografiií a jedno video, pokochejte se s námi, jak si se zadaným úkolem poradila dítka tentokrát!

nocni-obloha.jpg duchovo-kralovstvi.jpg jezici-v-bouri.jpg lektvar-a-jeskyne.jpg lektvar.jpg letajici-srdce.jpg ramecek-se-stromem.jpg rozkvetla-louka.jpg srdicko-1.jpg srdicko-2.jpg ztraceny-knoflik.jpg

 
 

 

Přihlášení

Portrét


Kontakt

Kabinet výtvarky:
Mgr.Markéta König Cvachoučková
731 160 838
vdilna@seznam.cz

Kabinet videa a grafiky:
Tomáš König, DiS.
604 748 568
tom_konig@centrum.cz

Mezouň 54
267 16 Mezouň